אודות

חברת ITMT הוקמה על מנת לתת מענה נגיש לציבור הישראלי.

חברת ITMT קיימת על מנת לתת מענה נגיש לציבור הישראלי.
פתרונות אסתטיקה ורפואה מהמתקדמים בעולם במחירים שווים לכל נפש וזאת תוך הקפדה יתרה על ביטחון ובריאות מטופליה כמעלה ראשונה .

חברת ITMT עובדת אך ורק עם בתי חולים מהמצליחים והגדולים ביותר באיסטנבול אשר כוללים בתוכם את כל שירותי החירום הדרושים על מנת לתת מענה מלא לחולים שלנו .

בטורקיה כיום ישנם קליניקות ומרפאות מפוארות ביותר אשר מבצעות ניתוחים והליכים כירורגיים רבים , לכאורה הם נראים מצויין אבל אלו קליניקות ומרפאות בלבד אלו לא בתי חולים, אנו ב ITMT כאמונים על בריאותיכם התחייבנו לתת טיפול ומענה רפואי אך ורק בבתי חולים אשר מסוגלים לספק מענה מלא במקרה חירום.

חברת ITMT בחרה את הרופאים עמם היא עובדת אך ורק לפי מומחיותם, כל אחד נבחן על פי יכולתו וכישורי עבודתו .

חברת ITMT בחרה את הרופאים עמם היא עובדת אחד אחד

חברת ITMT אינה עוד חברת תיווך, אנו מלווים את כל לקוחותינו מרגע הנחיתה בשדה התעופה, קבלתם בבית המלון, הגעה ואשפוז בבית החולים וכן ליווי ישראלי מלא של נציג החברה שהינו דובר עברית בכניסה לחדר ניתוח , במהלך הניתוח עצמו הוא שוהה בחדר הניתוח עם המטופל לאורך כל הניתוח ועד לרגע התאוששותו .

 

אנו שואפים לשירות המלא והמקיף ביותר עבור לקוחותינו.

אז מה זה בעצם “ליווי לטורקיה לצורך ניתוח או מתיחת פנים?”

טיסה לטורקיה לצורך פרוצדורה והליך רפואי המצריכים אישפוז וכוללים ניתוח אינם דבר של מה בכך.

קיום הליך רפואי כה מורכב ורגיש במדינה זרה בה האנגלית אינה שפת אם הוא דבר מלחיץ למדי כשלעצמו, עוד לפני שנגענו בשלל הלחצים והחששות העולים ונובעים משלבי טרום הניתוח ולאחריו.
יש העושים את התהליך לבד, ויש המעדיפים להקל על עצמם, להוריד לחץ ולהסתייע בשירותים המקצועיים שלנו על מנת לעבור חוויה קלה יותר.

זמני הניתוח

כאשר מדובר במתיחת פנים לצורך הדוגמא אז מדובר בהליך מורכב בחדר הניתוח , אנו נלווה אותך ונשהה עמך בחדר הניתוח בזמן הניתוח עצמו (!!) להיות לך לביטחון ולעזר ולתקשר עם הרופאים, רמת ההבנה המדיקלית שלנו בתחומים אלו גבוהה ומוכרת על ידי בתי החולים מולם אנו עובדים, את לא לבד – גם לא בחדר הניתוח עצמו.

ימי האשפוז

מתיחת פנים מצריכה מספר ימי אשפוז, רוב המטופלים מעדיפים ובצדק לתת עוד יום שהייה כדי להיות כמו שאומרים ב safe zone, האשפוז עצמו יכול להיות קל יותר כשאנו מלווים ונמצאים שם עמך ומקלים עלייך בכל דבר ודבר, החל מההתנהלות השוטפת וכלה בצרכים בסיסיים, גם במהלך כל ימי האשפוז עצמו את לא לבד

התנהלות לאחר ותוך כדי ימי האשפוז

היותך מלווה בדוברת השפה הטורקית לאורך כל ימי האישפוז מהווה יתרון גדול וגורם מקל עד מאד, גם לאחר ימי האשפוז אנו כאמור ממליצים על עוד יום ויש הלוקחים אפילו עוד יומיים מנוחה בטורקיה, אנו כמובן נלווה אותך גם כאן ונשמח להראות לך מעט מהמקומות המעניינים בעיר, אחרי הכל צריך גם להנות קצת אם כבר טסים…

החזרה לארץ

החזרה לארץ תהיה כמובן קלה ומהירה, גם בארץ נייעץ לך על מעקב לפי דרישת בית החולים בטורקיה וביקורת לפי הצורך מול רופאים מקומיים המאושרים ומוכרים על ידיו.
איך שלא תסתכלי על התמונה – יש כאן מספר רב של יתרונות בעלי משקל כבד, עד כדי כך שהיו ואנו מאמינים שעוד יהיו גורם מכריע בשאלה האם לבצע את הניתוח בטורקיה או לא.
יחד, נעביר את השהות האשפוז והניתוח בקלות המקסימלית וניצור עבורך חוויה טובה וטיפול עוטף ויסודי.

Close Menu