השתלות שיער וניתוחי גברים

השתלת שיער בטורקיה: מעבר למחלוקת טורקיה היא היעד החשוב והמספר אחד בהשתלת שיער, שהוא ההליך האסתטי החיוני ביותר בשנים האחרונות

האם לעבור הליך להשתלת שיער בטורקיה הוא בחירה נכונה או שאתה עומד בפני תוצאות זולות אך גרועות?
לפני שנענה על שאלה זו, עלינו לבדוק קודם כיצד היא מתבצעת במדינות שונות ברחבי העולם מכיוון שלצערנו ישנן מספר קיימות מרפאות רבות ללא רישיון או בלתי מורשות הפועלות כמרפאות להשתלות שיער בטורקיה, המבצעות נהלי השתלת שיער במחירים זולים במיוחד.
ראשית כל השתלת שיער הינה ניתוח כירורגי המופעל על ידי חוקים בטורקיה ממש כמו בכל אזור בעולם והוא מבוצע על ידי רופא באופן אישי ממש כמו בכל ניתוח כירורגי אחר.

נשמח ללוות אתכם ולהפגש לשיחת יעוץ

מה זה אומר בפועל?

  • בחירת המרפאה והרופא המתאימים בתיאום עמכם ובהסתמך על שנים רבות של נסיון ועבודה ישירה מול המרפאות המובילות בטורקיה.
  • ליווי מלא: אנו נטוס אתכם לטורקיה, נדבר טורקית שוטפת, נהיה עמכם לעזר במהלך ימי השהייה, נלך אתכם לטיפול ואף נשהה אתכם בזמן הטיפול עצמו בחדר הניתוח ונשוחח עם הצוות המטפל בטורקית שוטפת.
  • ננעים את זמנכם ונהיה כעזר שמקל על הלחץ הקיים גם כך.
  • לאחר הטיפול נייעץ לכם גם בארץ לגבי מעקב וקשר הן עם המרפאה בטורקיה והן עם נציגיהן בישראל.
  • וכל זאת במחיר משתלם

הטיול שלכם לטורקיה יכול בהחלט להרגיש כמו טיול ולהפוך מחוויה מלחיצה במדינה זרה שאינה דוברת אנגלית לחוויה קלה בהרבה.

נשמח ללוות אתכם ולהפגש לשיחת יעוץ
הקפה (הטורקי !) עלינו

ישנן שתי שיטות שונות להשתלת שיער שבהן השיטה הראשונה היא שיטה כירורגית יותר בהשוואה לשנייה. FUT ו- FUE

הליך זה לא מועדף על ידי המטופלים מכיוון שהוא משאיר צלקת במקום התורם ותהליך ההחלמה מעט כואב יותר.
עם זאת, שיטת FUE עדיפה הרבה יותר, וזאת מכיוון שהשיער מופק מחורים זעירים מאוד ללא שום חתך או תפר על העור והתהליך עצמו ותהליך ההחלמה הוא מהיר וללא כאבים .

טורקיה היא יעד חשוב בהשתלת שיער מכיוון ששיטת FUE נמצאת בשימוש נרחב בהליכי השתלת שיער. עם זאת חיוני לשים לב לפריטים הבאים בכדי להימנע מתוצאה רעה או תוצאה בלתי רצויה.

אודות מרפאת שיער NHC

מרפאת השיער של NHC משרתת חולים רבים בכל רחבי העולם בתחום השתלות שיער או טיפולי שיער אחרים מאז 2009. נעשים ניתוחים רבים ומוצלחים בשיטת FUE וטיפול שיער PRP מזה 10 שנים. אנו משפרים את המומחיות שלנו בתחום בשיטות טיפול מודרניות כדי להציע ניתוח נכון ותכנון טיפול נכון. הטיפולים שלנו מבוססים על הבנתנו כי לא ניתן היה להפריד בין עור לשיער זה מזה ויש להעריך אותם יחד. אנו מנתחים את הבעיה של כל מטופל ומטופל.

השינוי המהיר של הטכנולוגיה משפיע גם על השיטות המיושמות בטיפולים. מסיבה זו אנו נותנים חשיבות לפיתוח מתמשך ושולחים את הצוות המומחה שלנו להדרכות וסמינרים מעת לעת. אנחנו לא רק מכוונים שירות אלא את השירות הטוב ביותר עם הטכניקות האחרונות.

מנהיגים עולמיים בטכנולוגיית השתלות שיער FUE
מרפאת שיער של NHC היא בין המרפאות הטובות ביותר המתמחות בהשתלת שיער בטורקיה. הרופאים והאחיות שלנו הם מהמתמחים הטובים ביותר בתחום זה. כל ניתוחי השתלת השיער מבוצעים על ידי רופאים ואחיות מנוסים במרפאת השיער של NHC. אנו מאמינים כי לכל החולים מגיע לרופא והאחות המיומנים והמנוסים ביותר בכל הליך כירורגי אסתטי.

אנו גאים לבצע ניתוחי השתלת שיער בטכנולוגיית FUE עדכנית, שהיא הליך טכני ופחות פולשני.

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער הינה הליך של הסרת זקיקי שיער בריאים מאזור התורם והנחת הזקיקים לאזורים פחות שיעריים או פחות צפופים. זקיקי שיער מופקים בדרך כלל מגב הראש כאזור התורם ואם זקיקי השיער באזור זה אינם מוסמכים מספיק, החזה יכול לשמש גם כאזור התורם. השתלת שיער מספקת פיתרון קבוע לבעיות כמו דילול באזור הזמני, שפיכת שיער באזור הכתר או נשירת שיער מלאה באזור הכתר.

איך לצייר קו שיער?

ייעוץ מטופלים עם מומחה להשתלות שיער הוא אחד הצעדים החשובים של תוצאה טבעית למראה. קו שיער נמשך בצורה שונה עבור כל מטופל. במהלך שלב רישום קו השיער יש לקחת בחשבון מגדר, גיל, יחס זהב פנים, סוג שיער (כמו מתולתל), כיוון צמיחת שיער וקשרי שרירים. בהתחשב במוצרי השרירים במצח, אין לתכנן השתלת שיער לגובה השריר הגבוה ביותר בכדי להגיע לתוצאה אסתטית. בשלב זה, ניתן היה להרים את הגבות כדי לבדוק עד כמה קו השיער החדש יכול לעלות.

מה זה שתל?

זקיקי שיער המופקים מאזור התורם להשתלת שיער ומועברים לאזור הנמען נקראים “שתל”. שתל 1 עשוי להכיל זקיק שיער יחיד או זקיקי שיער מרובים. בהתאם למספר זקיקי השיער בשתל אחד, מספר השתלים המיועדים לחילוץ עשוי להשתנות. רוחב השטח שיש לגלח עשוי להשתנות בהתאם לרוחב השטח שיש לשתול ולמספר השתלים הדרושים. נוהל זהה מיושם עבור חולים גברים ונשים.

מהו אזור התורם?
האזור המועדף עם זקיקי שיער בריאים שנבחר להסרת שתלים נקרא “אזור התורם”. האזור המועדף ביותר כתורם הוא עורף הצוואר. זקיקים שחולצו מאחור הצוואר מספקות תוצאות קבועות לכל החיים. בנוסף לחלק האחורי של הצוואר, גם הלסת התחתונה, החזה, הזרועות והרגליים יכולות להיחשב כתורמות. עם זאת, השתלים שחולצו מאזורים אלה לא יכלו להיות מוצלחים כמו שתלים שחולצו מאחור הצוואר מבחינת קביעות התוצאות. יש לקחת בחשבון את העובדה כי שיער הוא מקור מוגבל ויש לדאוג לכל קווצת שיער במהלך השתלת שיער. בקצרה, כדי לקבל תוצאות טבעיות ומראות מוצלחות, יש להעדיף צוות מוסמך.

תהליך התאוששות לאחר השתלת שיער

חולים יכלו לחזור לבתיהם או לבתי המלון באותו יום לאחר ההשתלה. תרופות שנקבעו לשימוש לאחר ההליך, שמפו לעור שיער מיוחד וקרם ניתנות לחולים. השימוש ברפואה מוסבר בפירוט. תחבושות שיער מורידות ביום השני והאזור המושתל לבוש. ביום השלישי נשטף שיער מושתל לראשונה לאחר בקרות.

המטופלים יכלו לטפל בעצמם באמצעות שמפו ותחליב מיוחד במהלך 10 הימים שלאחר שטיפת השיער הראשונה. באופן כללי, חולים יכולים להחזיר את שגרת החיים שלהם לאחר 3 ימים לאחר ההליך. גרדת מופיעה על עור הראש שבוע לאחר הניתוח; עם זאת, כל הגלדים נופלים לאחר 10 או 12 יום. “אובדן שיער בהלם” נצפה בחודש לאחר ההשתלה והשתלות שיער ממוקמות מתחילות לצמוח החל מהחודש השלישי. ניתן לצפות בתוצאות ברורות של השתלת שיער לאחר 6 חודשים לכל היותר. ניתן להשיג% 70 תוצאה מוצלחת ב 6 החודשים הראשונים ו-% 100 תוצאה מוצלחת בשנה אחת.

סיכוני השתלת שיער

ניתוח להשתלת שיער נושא סיכון כלשהו בכל ההתערבויות הכירורגיות. ניתן לציין זיהומים, דימום, אלרגיה, כאב, רגישות ואודם בין כמה סיבוכים שיכולים להופיע בכל התערבות כירורגית. בנוסף לאותם סיבוכים, ניתן היה לציין גם כישלון של שתלים שהונחו, הצטלקות רקמת עור או נמק רקמות בין הסיכונים להשתלת שיער. צוות מקצועי חשוב מאוד לבטל ולמזער סיכונים אלה. ניתן לצמצם את כל הסיכונים או הסיבוכים בעזרת הליך שבוצע במקצועיות.

Close Menu