חיוך הוליוודי

חיוך הוליוודי וטיפולי שיניים שונים

ישנם קווי דמיון ונקודות שוני בין תהליך של טיפולי שיניים בטורקיה לבין שאר הטיפולים הרפואיים אותם אנו מציעים לכם לעבור בטורקיה עם ליווי שלנו.
במאמר זה ננסה לעסוק בנקודות המקבילות וכמו כן בשוני.
טיפול שיניים במהותו הוא טיפול שהלקוח ברוב המקרים לא אוהב לעשות, מה זה לא אוהב- שונא.

כשאדם מגיע למצב של שיקום פה או ניתוח חניכיים והשתלות זה ברוב המקרים מצביע על הזנחה לא קצרה שהביאה אותו למצב הזה.

עלותם של טיפולי שיניים מורכבים מהסוג הזה בישראל אינה זולה ויכולה להגיע גם לאזור המאה אלף שקלים במקרים המורכבים יותר.

בטורקיה אותו טיפול ממש יעלה זול יותר משמעותית, ב “משמעותית” הכוונה היא למצב בו לפעמים מדובר ממש בחצי מחיר.

החשש הברור מלטוס לארץ זרה שאינה דוברת אנגלית כשפת אם לצורך טיפול שיניים

אך עם זאת ישנו החשש הברור מלטוס לארץ זרה שאינה דוברת אנגלית כשפת אם לצורך טיפול שיניים לא פשוט המלווה תמיד בימי התאוששות שלאחר הטיפול, ביקורת אצל הרופא/מנתח ובגדול טיפולי פה אינו איזור בו הלקוח אוהב להתנסות ולקחת סיכונים, אנו כאן כדי לתת ביטחון.
אנו יוצאים עמך לטורקיה, מלווים אותך לאורך כל הדרך ואף נמצאים פיזית עם הרופא המנתח ואיתך בחדר הניתוח בזמן הניתוח, זה בהחלט גורם מרגיע שמוריד לחץ למנת המינימום ההכרחי.
כל טיפולי השיניים הנעשים בישראל נעשים גם בטורקיה בבתי חולים על ידי רופאים מומחים בעלי שם ועם ניסיון של עשרות שנים בטיפולים וניתוחים מסוגים אלו.

הקלה משמעותית וירידה חדה במפלס הלחץ הנפשי של המטופל/ת

מבחינת הליווי עצמו מצד אחד אין הבדל בין ליווי מישראל לטורקיה לצורך השתלת שיער לבין ליווי לצורך השתלות וניתוחי חניכיים, אולי ב”מחלקת השיניים” זה מורכב קצת יותר בימים שלאחר הטיפול אבל בכל המקרים דלעיל ישנה הקלה משמעותית וירידה חדה במפלס הלחץ הנפשי של המטופל/ת וזאת מתוך הידיעה שהוא לא נמצא לבד.

אז אם אתם עומדים בפני ניתוח חניכיים,  השתלות, כתרים, או פשוט רוצים חיוך הוליוודי כמו בסרטים ושמעתם את המחירים שיש לשוק המקומי להציע וחשכו עיניכם – יש פתרון, הוא פתרון טוב יותר מהרבה בחינות והוא גם (וזה חשוב !) כייפי ומהנה יותר.

הצוות שלנו

Close Menu