ניתוחים בריאטריים

ניתוחים בריאטיריים – קיצור קיבה וניתוח שרוול

בואו נדבר רגע על ניתוח בריאטרי – קיצור קיבה
וכמובן על כל הנגזרות שלו (ניתוח שרוול, ניתוח מעקף קיבה, ניתוח מיני מעקף קיבה).

אדם שמגיע להחלטה ללכת על האופציה של ניתוח בריאטרי הוא אדם שניסה לאורך זמן לא מעט דיאטות ושיטות להרזיה ש”לא עבדו” או עבדו לזמן מוגבל בלבד, לפני שאנו נכנסים לתיאור ההליך חשוב לדבר מעט על הזווית שלנו קרי מדוע חשוב כל כך הליווי האישי.


ניתוח בריאטרי הינו הליך שהלקוח חווה בצורה נפשית יותר ורגשית מאד, קיים צורך רגשי אצל המטופל לצלוח את התהליך לא לבד ולדעת שיש לצידו יד תומכת ומסייעת.

בימינו ניתן לבצע ניתוח זה בטורקיה על מנת לעקוף מגבלות מקומיות של הוועדה הבריאטרית

בימינו ניתן לבצע ניתוח זה בטורקיה על מנת לעקוף מגבלות מקומיות של הוועדה הבריאטרית שידועים כקשוחים ואף מצריכות מחלק מהמטופלים העלאה במשקל (!!) כדי לעמוד בקריטריונים של הוועדה – אז איך נאמר זאת: לא עוד ! (חלק מהדרישות כיום הם BMI מעל ל 40, פגישה עם פסיכיאטר, ו 6 מפגשים עם תזונאי קליני, דבר אשר דוחה ואת התהליך עד מאד), חלק מלקוחותינו פונה לאפיק הטורקי מסיבה זו וחלק אחר שיכל היה לעשות את הניתוח בארץ עדיין מעדיף את האופציה הטורקית למרות שגם בארץ יש אפשרות לניתוח פרטי אך העלות גבוהה מאד.

ניתוח זה הפך פופולרי בשנים האחרונות בעיקר עקב תסכול של לא מעט אנשים מדיאטות שלא עבדו ומחשש כבד משלל הסיבוכים של השמנת יתר ועודף משקל קיצוני.

הניתוח שהפך ללהיט רפואי ולפתרון פרקטי להשמנת יתר

הניתוח שהפך ללהיט רפואי ולפתרון פרקטי להשמנת יתר הנחשבת למחלה מקצרת חיים ואלפי ישראלים עוברים את הניתוח כל שנה.

מדובר בניתוח הלא דחוף הפופולרי ביותר בכירורגיה כללית וכזה שהפך את חייהם של עשרות אלפי אנשים לבריאים יותר ושמחים יותר.

גם כאן נלווה אתכם לכל אורך התהליך כולל שהות מלאה בחדר הניתוח עצמו בזמן הניתוח, ושהיה של שבוע באיסטנבול, נהיה לעזר ולסיוע בכל הדרוש על מנת להקל ולתת לכם את הטוב ביותר גם לאחר החזרה לארץ נייעץ לכם על ידי דיאטנים ואנשי מקצוע, התהליך אצלנו הינו פרטי לחלוטין ומחמיר מבחינה רפואית אך מאפשר לגשת לניתוח גם ללא המלצות הוועדה הבריאטרית.
אנו עוזרים למספר רב של ישראלים לעבור את הניתוח בטורקיה ומציגים נסיון רב, הכרות עמוקה עם בתי החולים ואופציות נוחות עבור לקוחותינו.

צוות ניתוחים בריאטריים

Close Menu