התמחות

נולד בשנת 1984 בטורקיה. לאחר סיום לימודיו התיכוניים והשניים, המשיך את לימודיו בתיכון הצבאי איסטנבול קולאלי. בין השנים 2002-2008 למד רפואה בבית הספר לרפואה צבאית גולחנה. לאחר מכן סיים את השתלמותו במרפאת כירורגיה פלסטית, שחזור וניתוח אסתטי בבית החולים אנקרה קוצ’ורן. בתקופת התושבותו עבד כמתבונן ומתרגל במרפאות שונות ושילב את הנהלים האסתטיים שלה עם הליכים אסתטיים רפואיים.

הוא לקח תפקיד פעיל בהקמת מרפאת כירורגיה פלסטית, שחזור ואסתטיקה בבית החולים העיר יוגגט, שהוא בית החולים העירוני הראשון בטורקיה. לאחר מכן הוא עבד כרופא מומחה בבית החולים לאימונים ומחקר באיסטנבול. במהלך זמן זה הוא השתתף במספר רב של קונגרסים, כנסים ומצגות בנושא כירורגיה פלסטית. באיסטנבול, מרכז הניתוחים הפלסטיים בעולם, ובערים שונות בטורקיה, צבר ניסיון לצד מנתחים מובילים במדינה. הוא עשה עשרות מאמרים, מצגות בעל פה ובכתב בפלטפורמות לאומיות ובינלאומיות. הוא שם את חתימתו תחת מספר רב של ניתוחים ומרפאות אסתטיות מצליחות.
אף על פי שרוב הניתוחים היו ניתוחים לאסתטיקה של האף וניתוחים לאסתטיקה בשד, הוא זכה להערצה של מטופליו תוך זמן קצר בשל מגוון הטיפולים הכירורגיים והניתוחים. הוא יכול היה לענות על כל צרכי המטופלים בתחום הניתוחים האסתטיים.
הוא עדיין נענה לצרכי מטופליו בפרקטיקה פרטית בניתוחים פלסטיים ואסתטיים.

Close Menu