בית החולים הבינלאומי קולאן באיסטנבול הוא חלק מקבוצת מוסדות רפואיים ענקיים. זה מורכב מ- 6 בתי חולים ושני מרכזים רפואיים. זה יכול להכיל 1,230 חולים. ההתמחויות העיקריות הן קרדיולוגיה, אונקולוגיה, אורתופדיה, נוירולוגיה ורפואת עיניים.

העיקרון הבסיסי כבית החולים הבינלאומי של קולן; לעקוב אחר הטכנולוגיה המתפתחת באופן רציף, לאמץ טכנולוגיות רפואיות המקדמות ברציפות את שיטות האבחון והטיפול, ומתן שירותי בריאות טובים ובטוחים יותר למטופלינו.

בית החולים הבינלאומי של קולן, המצויד בגישה מכוונת מטופלים, צוות רופאים מכובד ואנשי בריאות, וטכנולוגיות רפואיות מודרניות, נפתח אף הוא מתוך הבנה מושגית בה נצפה נוחות המטופל. 20 אלף מ”ר שטח מקורה, 174 מיטות, 6 חדרי ניתוח, סה”כ 57 מיטות, טיפול פנים נמרץ כירורגי, ניתוחי לב וכלי דם, 31 יחידות טיפול נמרץ המורכבות מ 31 חממות, מתוך הבנת שביעות רצון המטופל, אשר מתעדף איכות ביותר מ- 40 סניפים. זה היה מובנה כדי לתת שירות מיוחס לבריאות.

בבית החולים שלנו עם צוות אקדמי, אמין ומכשירים רפואיים מודרניים לתוצאות קליניות מוצלחות; יש לנו הסכם SGK בכל הסניפים שלנו. ביטוח פרטי ובית החולים שלנו הוא גם הסכם המוסד וגם הבריאות מנוסה מאוד בתחום התיירות וצוות השירותים המקצועיים בשירות המטופלים הזרים שלנו ..

חיים בריאים נמצאים בהישג יד של סיסלי למיקום מרכזי במיקום של בית החולים הבינלאומי קולן, עקרונות אתיים בלתי מתפשרים, מטופלינו חדרינו המרוהטים בנוחות מטופלים על ידי מגוון רחב של רופאים אקדמיים ומנוסים; לשירותכם כבית חולים בו מתקבל שירות סיעודי בקיא, חייכן, מנוסה ..

בית החולים הבינלאומי קולן מחזיק בתעודת ההסמכה המשותפת של ה- Joint Commission International (JCI), שהוא אחד מארגוני ההסמכה הבינלאומית לבריאות, המוכרים ברחבי העולם. בית החולים הבינלאומי קולן פועל למתן שירות זה למטופליו בתנאים הנוחים ביותר על ידי מתן תקנים בינלאומיים בנושאים רבים כגון בטיחות מטופלים, בקרת ומניעת זיהומים, טיפול בחולים, הערכת מטופלים, ניהול סיכונים, הכשרת צוותים, ניהול מידע, אבטחת מתקן .

כתובת

Merkez, Kaptanpaşa Mahallesi Okmeydanı Kavşağı, Darülaceze Cd. No:14, 34384 Şişli, Turkey

אימייל

https://kolanhastanesi.com.tr/international-patients

Close Menu