טיפולי שיניים בטורקיה

במרחק שעתיים טיסה בלבד נמצא בית החולים מדיקנה באיסטנבול המתמחה בטיפולי שיניים ואסתטיקה דנטלית

בבית החולים מדיקנה, קומה שלמה ובה רופאים וצוותים מקצועיים ומנוסים המתמחים בטיפולי השיניים המורכבים והמתקדמים ביותר.

בית החולים מדיקנה שבטורקיה מתמחה בתחום אסתטיקת הפה ובמיוחד בתחום ציפויי חרסינה לשיניים.

יותר ויותר ישראלים המעוניינים לעבור טיפולי שיניים בסטנדרטים גבוהים ובמחירים אטרקטיביים, מגלים מידי שנה את בית החולים מדיקנה שבטורקיה

מרפאת השיניים של בית החולים מדיקנה רשומים כ ‘מרכזי שיניים’ המאושרות ומוסדרות במלואן על ידי משרד הבריאות הטורקי. מרכזי שיניים מורשים מאושרים להכיל מעבדה מלאה באתר המאפשרת למרפאה לבצע שליטה מלאה על איכות המוצרים המשמשים במתן טיפול שיניים.

במרכז שיניים מדיקנה יש צוות של רופאי שיניים ומומחים קוסמטיים המספקים למטופלים רפואת שיניים משקמת ואת מהפך החיוך הפופולרי מתמיד. מנתחים אוראליים מוסמכים אשר מיומנים בהליכים מורכבים יותר כמו עקירות כירורגיות, השתלות שיניים, הרמת סינוס והשתלת עצם כך אנו, מבטיחים כי שום השתלת שיניים לא תתבצע על ידי רופא שיניים כללי, ואף ניתוח שיניים לא יבוצע על ידי מישהו אחר מלבד מנתח אוראלי מלא.

חיוך הוליוודי – טיפול שיניים אסתטי

מה זה חיוך הוליוודי?

כולם רוצים לקבל חיוך יפהפה ולבן לרוע המזל, בלאי טבעי, ריקבון ונושאים אחרים עלולים לפגוע בשיניים ולהפוך את החיוך למרשים פחות. 

רופאי השיניים שלנו הם מומחים בתחום רפואת שיניים קוסמטית ולא רופאי שיניים כללים. 

מי צריך חיוך הוליוודי?

האם אתה בדרך כלל לא מרוצה מהחיוך שלך? אולי השיניים שלך מוכתמות בצבע צהוב, או שאולי יש שן מעוצבת שלא ככה הורסת את כל החיוך. ריקבון או נזק גופני כמו שיניים סדוקות יכולים גם הם להרוס את החיוך שלך. במקרים מסוימים, שיניים חסרות בגלל גיל מתקדם, מחלות חניכיים או נזק להשפעה עשויות לגרום לחיוך שלך להיראות פחות מרשים.

אנו יכולים לעזור לך לבצע מהפך חיוך מלא על פי המפרט והציפיות שלך. מהפכים בחיוך הם לא לגמרי אסתטיים. שחזור חיוך ותיקון שיניים פגומות. מהפך בחיוך יכולים גם לתקן את מבנה הפנים שלך אם עצם הלסת נסוגה בגלל נזק לגיל והשיניים.

אפשרויות טיפול 

למעשה, קיימות מספר אפשרויות טיפול משתנות להחזרת החיוך. 

אנו מטפלים בדרך כלל בבעיות בצבע שיניים, אנו יכולים גם לתקן בעיות באורך השן, ויישור והפרופורציות. אפשרויות הטיפול יכולות גם לטפל במספר סוגיות כמו שיניים חסרות, חניכיים מעוצבות, שיניים פגועות קשות, פערים או בעיות רווחים אחרות. 

להלן כמה מהפרוצדורות השיניים הקוסמטיות הנפוצות ביותר המשחזרים חיוכים:

הלבנת שיניים מקצועית

אל תבלבלו הלבנת שיניים מקצועית עם מוצרים להלבנת שיניים שתוכלו לקנות בסופרמרקטים. משחות שיניים מלבינות, ג’לים או שטיפות פה בדרך כלל, אינן מסירות כתמים עמוקים הגורמים לשיניים להראות צהובות. ניתן לעשות זאת בתיאום יחיד ובתוך 45 דקות.

פורניר שיניים

פורניר שיניים הם הליך שכיח ובלתי מסובך שיכול לספק לך שיניים בהירות וחטובות יותר המביאות לחיוך מבריק. פורנירים דנטליים הם קליפות דקות הדבוקים לפני השטח של שן. פורניר יכול להלבין שיניים או לתקן נזקים כמו שבבים. יש לנו מעל 30 גוונים של צבעים שתוכלו לבחור מהם בכדי לקבל את החיוך שאתם רוצים. ניתן להשתמש בפורניר לתיקון ויזואלי של שיניים מעוקלות או שיניים עקומות. אנו מציעים פורנירי שיניים איכותיים בטורקיה שנראים בדיוק כמו שיניים טבעיות.

שתלים

השתלת שיניים מוכנסת בניתוח ללסת שלך בכדי לתקן שיניים חסרות או לפערי שיניים מכוערות. שלא כמו תותבות, השתלים הם קבועים ומשמשים כבסיס חזק לשיניים תותבות. השתלות שיניים יכולות להחזיר את החיוך הטבעי שלך וגם את הפונקציונליות של השיניים. יש לנו מנתחי שיניים מיומנים מאוד לביצוע ניתוחי השתלת שיניים בבטחה בשני ביקורים בלבד. אנו מציעים רק מותגים ידועים בנושא השתלות שיניים ברחבי העולם כמו סטראומן, נובל

ביו-קייק ושתלים דנטלי מצב. אנו מציעים גם אחריות לכל החיים להשתלות שיניים שלך.

כתרי שיניים ( זירקוניה )

האם יש לך שיניים שחוקות, פגועות או מעוותות? אז כתר שיניים יכול להסוות את הבעיה ביעילות. כתרים דנטליים הם כמו כובעים המכסים את פני השטח הלבנים הנראים של השיניים. אנו מעצבים כתרי שיניים בהתאמה אישית שנראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות מחומרים ממותגים.

איך המחיר בטורקיה מגיע לרמה כזו זולה?

הכל בטורקיה יותר זול, מהשכר שמקבלים הטכנאים והעובדים האחרים ועד להוצאות שיש על המרפאה. המצב הכלכלי בטורקיה גם לא מזהיר וזו הסיבה שהטורקים שמחים לקבל תיירות מרפא, ומסוגלים לספק את הטיפול היקר הזה בעלות זולה בהרבה מאשר בישראל”.

 ומה לגבי אחריות לטיפול?

“לכל טיפול דרכנו יש אחריות. אם בתוך חודש מהטיפול מרגישים שהציפוי לא יושב טוב או שלא נוח, נטיס את המטופל על חשבוננו לטורקיה לתיקון. קבענו שזה יהיה חודש כי בתוך חודש ניתן לחוש את העבודה בצורה הכי טובה. אבל גם אחרי כן יש אחריות לטיפול, למעשה גם אחרי שלוש או ארבע שנים המטופל יוכל לקבל תיקון לעבודה בחינם. כל מה שעליו לעשות זה לממן עבור עצמו את כרטיס הטיסה לטורקיה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Close Menu