שאלות ותשובות

שאלה: האם יהיה לי זול יותר לפנות לבית החולים/רופא מנתח ישירות ללא שימוש בשירותי תיווך ישראלי?

תשובה: לא. חברת itmtgroup  חותמת על הסכמים בלעדיים עם בתי החולים ועם הרופאים על מנת לקבל מחירים אטרקטיביים לקהל הישראלי אשר מגיע לטורקיה ואשר נמוך משמעותית מהמחיר המקובל בשוק לניתוחים אלו. המחיר שתשלמו ישירות לרופא יהיה אותו מחיר שישולם לחברת itmtgroup   ואף נמוך יותר וכל זאת שכל השירותים שלנו כלולים במחיר כגון: איסוף והחזרה לשדה, שירותי תרגום מסמכים, ליווי טרם הניתוח ופגישה עם הרופא, ליווי וצילום הניתוח , ביטוח רפואי וטיפול בכל אתם נדרשים וזקוקים לו במהלך שהייתכם בטורקיה. 


שאלה: מה ההבדל בין ניתוח בבית חולים ממשלתי ל קליניקה/מרפאה ?

תשובה: בבתי חולים ממשלתיים עובדים אך ורק רופאים שעברו את כל בחינות הממשלה ונמצאו רואויים לנתח בחסות הממשלה !

בבתי חולים ממשלתיים יש את כל שירותי החירום הנחוצים במידה וקורה משהו– אנחנו לא רוצים תמיד לחשוב על משהו שלילי שיכול לקרות שאנחנו נכנסים לניתוח אבל העובדה היא שדברים רבים יכולים לקרות ולכן חשבו לשהות בבית חולים בו יש שירותי חירום, טיפול נמרץ, מכונות החייאה, מרדימים בכירים ורופאים שיכולים היות מוכנים לכל תרחיש אשר יכול לקרות .

בכל הקליניקות המפוארות המפוזרות ברחבי טורקיה אין את כל השירותים האלו  מה שמשאיר אתכם חשופים במידה וחלילה קורה משהו בחדר ניתוח .

כאשר בוחרים לעשות ניתוח או פעולה כירורגית בבית חולים ממשלתי באופו אוטומטי הממשלה והבית חולים מבטחים אתכם במידה וקורה משהו, אין לכם את הכיסוי הביטוחי הזה במסגרת הקליניקות הפרטיות 


שאלה : האם כל רופא בטורקיה יכול לבצע פעולות כירורגיות?

תשובה: לא! בטורקיה בניגוד לישראל יש סוגים של רופאים אסתטיים

יש רופאים מומחים לאסתטיקה – הם אינם מורשים לבצע כל הליך כירורגי 

יש רופאים שהם כירורגים פלסטיים – אשר לא עברו את בחינות ההסמכה של הממשלה ולכן יכולים לעבוד בבתי חולים ממשלתיים אלא רק בליניקות או מרפאות פרטיות .

 

יש רופאים כירורגים פלסטיים ממשלתיים שהם הרופאים הטובים היותר אשר עברו את כל בחינות ההסמכה הממשלתיות – בדר”כ למדו בבתי הספר הטובים ביותר ורק הם מורשים לבצע ניתוחים אסתטיים בבתי חולים ממשלתיים 

מידי יום אנחנו רואים פרסומים של רופאים טורקיים רבים אשר מפרסמים ניתוחים אבל לא הם אלו שמבצעים את הניתוחים בפועל בחדר ניתוח וזאת משום שהם לא מורשים לבצע הליכים כירורגיים ולא עברו את ההכשרה הנדרשת – דברים אלו קיימים רק בקליניקות ובמרפאות!


שאלה: קיבלתי מסמכים לחתום עליהם בטורקית/אנגלית בטרם הניתוח האם זה תקין ? 

תשובה: בטרם הניתוח תקבלו סט של מסמכים גדול אשר בו מוסבר לכם ההליך אותו אתם עומדים לעבור, הסכנות, האחריות המקצועית, תהליך ההחלמה ואחריות הרופא מסמכים אךן חייבים להיות בשפת האם של החולה! מסמכים לא מתורגמים הינם מסמכים לא חוקיים והחתימה עליהם לא קבילה . חשוב שתבינו היטב מה כתוב במסמך, שתבינו היטב את הוראות הרופא, הוראות המרדים וכו’. הריי פה בארץ לא הייתם חותמים על מסמך שלא קראתם אז למה לעשות זאת שמדובר בבריאות שלכם ? 

ב itmtgroup  ,תקבלו מסמכים לחתימה בעברית בלבד אשר תורגמו, כמו כן נציג יהיה אתכם לאורך כל השיחה עם הרופא המנתח, הרופא המרדים, בדיקות הדם והאחיות וידאג שתבינו את כל התהליך בשפת האם שלכם.


שאלה: למה זול יותר בטורקיה? 

תשובה: טורקיה מציעה מגוון רחב ואטרקטיבי גם בתחום תיירות רפואית, עם מתקנים רפואיים מתקדמים וצוות רפואי מיומן בעל השכלה מערבית.  מרכזים רפואיים פרטיים ומאות מכונים פרטיים שמציעים שירותים רפואיים מסוגים שונים לתושבי חוץ במחירי תחרות

אלפי רופאים מוסמכים המשתמשים בציוד המשוכלל ביותר ונמצאים תחת פיקוח קפדני של משרד הבריאות הטורקית תיירות רפואית היא הערוץ החדש, וכנראה המוצלח, שבו מנסה טורקיה לגוון את מקורות הכנסתה מתיירות ועל כן ככל שיש יותר תחרות המחירים יורדים ואתם מרוויחים .

שאלה: הגעתי לטיפולי אסתטיקה בטורקיה, איך אני אדע באילו חומרים משתמשים ?

תשובה: ראשית כל עלייך לבדוק טרם הטיפול הרפואי מהם החומרים הנחשבים הטובים ביותר בתחום כגון, שתלי חזה, שתלי שיניים, תפרים וחבישה ולשאול את הרופא המנתח בדיוק במה הוא עומד להשתמש או את המלווה שלך שנמצא איתך ועובר איתך את התהליך.

חשבו לזכור בבתי חולים ממשלתיים משתמשים כיום בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר וזאת משום שהם אחראים לבטח אותך ואחראים לכל נזק שיגרם אם יגרם בניתוח ולכן לא חוסכים. לעיתים קליניקות ומרפאות פרטיות נוטות לחסוך באיכות החומרים וזאת משום שהם “פרטיים” וצריכים להרוויח . חשוב תמיד לשאול ולוודא .

 

שאלה: איך זה עובד אצלנו ? מה התהליך  ?

תשובה: 

ברגע שנקבל את הבקשה לטיפול רפואי, אנו חוזרים עם האפשרוית השונות העומדת לרשות ההליך בטורקיה .

לאחר תחילת התהליך, מבקשים דו”ח רפואי ומרשמים של המטופלים, אשר נשלחים לבתי חולים שונים לביקורות המומחים.

אנו שולחים אליכם דוא”ל והמלצות של מומחים שונים יחד עם העלות המשוערת ומשך השהות הסביר הנדרש לטיפול בטורקיה.

המטופל סוקר את ההמלצות ובוחר את בתי החולים לטיפולים

נציגנו יקבל אותך בנמל האוויר באיסטנבול ויקל על ההתייעצות שלך עם המומחה שבחרת. תקבלו סקירה כללית על ההליך הרפואי ותוכל לבקר במתקנים הרפואיים בבית החולים, שם הטיפול שלך יתקיים.

לאחר שתגיע לטורקיה, אנו נהיה בקשר תמידי עמכם ונטפל בכל התקשורת עם הרופא, בית החולים והצוות הרפואי. בנוסף, הצוות שלנו יהיה נוכח בבית החולים עד לסיום הניתוח וההתאוששות. 

בסיום הביקור שלך נציג ילווה אותך לביקורת אצל הרופא, הסרת גבס/תפרים וכו’ וילווה אותך לשדה התעופה .

 

שאלה: האם אני יכול לשלב טיפול רפואי עם חופשה ? 

תשובה: כן! מתוך הבנת החשיבות של רווחה ובריאות טובה, אנו מתחייבים לספק טיפול רפואי ברמה עולמית במחירים נוחים עם בתי החולים המומחים-סופר-מרחביים ברחבי הארץ. הצוות שלנו מסדר לוגיסטיקה של נסיעות ללא טרחה, ויזה, הסעות, ניתוחים, אשפוז ושהייה בטורקיה. אנו מסייעים לכם מרגע ההחלטה להגיע לטורקיה באמצעות ייעוץ רפואי חינם, התאוששות רפואית, עזרה אישית, סיורים ונסיעות.

 

שאלה: יש כל כך הרבה מתווכים , למה דווקא ב itmtgroup   מה שונה ? 

תשובה: ITMT תיירות רפואית היא החברה המועדפת על תיירות רפואית בישראל ובטורקיה. זוהי אחת מהחברות הצומחות עם שירות ייחודי בטיפולים אנחנו מציעים:

  • ייעוץ רפואי חינם
  • הטיפולים הזולים ביותר
  • התייעצות ישירה עם רופאים
  • מגוון רחב של טיפולים
  • בתי חולים ברמה העולמית
  • אין זמן המתנה
  • רופאים מקצועיים מאוד מיומנים
  • טיפולים באיכות גבוהה 24X7
  • טיפול בהתאמה אישית
  • תוכנית נסיעות משתלמת

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Close Menu