מתיחת פנים וכל מה שביניהם

מיני מתיחת פנים 

מטופלים המציגים דרגה קלה של עור נפול הם לרוב מועמדים טובים למיני מתיחת פנים זוהי טכניקה פחות פולשנית המאפשרת למנתח הפלסטי להדק רקמות פנים עמוקות דרך חתכים קצרים יותר, הנמצאים בדרך כלל לאורך קו השיער מעל כל אוזן ו / או בקמטים הטבעיים המקיפים את האוזן. דרך חתכים אלה, הרקמות המבניות סביב הלחיים מורמות ומתהדקות בכדי לתקן ולעדן את קו הלסת ולהצעיר מראה “עייף”.

מתיחת הפנים מיני ממוקדת להזדקנות בפנים התחתונות, נפילה מוקדמת ועודפי עור. הליך זה אינו מיועד לטפל בתנועות כבדות או בסימנים חמורים של הזדקנות בפנים, אך הוא יכול ליצור מתאר פנים מרומם וחלק יותר. המועמדים הטובים ביותר להליך זה הם חולים צעירים יותר עם מאפייני ההזדקנות הנזכרים, המעוניינים בפנים ובצוואר תחתון צעירים ומוגדרים יותר.

מיני מתיחת פנים מיני עשויה להתבצע באמצעות הרדמה מקומית עם הרגעה או הרדמה כללית; המנתח הפלסטי שלך ימליץ על האפשרות הטובה ביותר לצרכים האישיים שלך. מתיחת פנים מיני יכולה לעזור לך להתייחס לסימני הזדקנות לא רצויות לפני שהם מבוטאים מדי, ולדחות את הצורך בניתוח נרחב יותר במשך שנים רבות.

מתיחת הפנים האמצעית( מיד פייסליפט)  מכוונת לאזור הלחיים השופעות כדי להצעיר את האזור באמצע הפנים. הליך זה מעלה את רקמות הלחיים בכדי להרים עור נפול ולהפחית קמטים עמוקים. מתיחת הפנים בינונית יכולה לשפר את הגדרת הפנים, ליצורקווי מתאר לחיים אטרקטיביים יותר, להוריד את קפלי האף ולשפר את העפעפיים התחתונים. ניתן לשלב אותו גם בהליכי פנים אחרים במידת הצורך.

 

מתיחת פנים מלאה 

מתיחת פנים סטנדרטית או “מסורתית” תתייחס באופן מלא יותר להזדקנות מתונה עד מתקדמת סביב הפנים והצוואר. בעוד שהניתוח הוא נרחב יותר מאלה של מיני מתיחת פנים, ולכן נדרש זמן התאוששות ארוך יותר, והתוצאות דרמטיות יותר. הניתוח מתבצי דרך חתכים שנמצאים ממש מאחורי קו השיער, החל ליד הרקות, וסביב קדמת האוזן, מוסתרים בקפלים הטבעיים, כירורג פלסטי יכול למקם מחדש את הרקמות העמוקות יותר מתחת לעור ולהסיר עודפי עור לקמטים חלקים, להיפטר משקעים ועור מתחת לסנטר, 

 

ניתוח מתיחת פנים -טכניקה

הטכניקה המדויקת אותה משתמש המנתח הפלסטי במהלך מתיחת פנים תלויה במספר גורמים, כולל האנטומיה של המטופל ומטרותיו האישיות, היקף מתיחת הפנים (מיני לעומת סטנדרט) והאם מתבצע הליך אחר בו זמנית או לא. . מתיחות פנים מבוצעות בדרך כלל באמצעות הרדמה כללית, אם כי ניתן להשתמש בהרדמה מקומית עם הרגעה בהליכים מסוימים פחות נרחבים.

לאחר ביצוע החתכים הראשוניים, העור מופרד מרקמות החיבור והשרירים הבסיסיים. זה מאפשר למנתח הפלסטי למקם מחדש את רקמות הפנים העמוקות יותר, להיפטר מהלועיות וליצור בסיס מוצק יותר לעור. לאחר מכן מוסרים עודפי עור, והעור שנותר מונח בעדינות מעל רקמות הפנים המחודשות, מה שמקנה לפנים מתאר חלק יותר וצעיר יותר ללא הידוק יתר של העור.

 

מתיחת פנים ומראה העפעפיים

זה לא נדיר לשמוע את המילה “מתיחת פנים” המשמשת כשמדובר בניתוח כלשהו להצערת פנים, ומובן, שהרבה אנשים חושבים שמתיחת פנים כוללת פעולה על כל הפנים – עיניים, מצח, לחיים וסנטר. זה מובן; אחרי הכל, גם העיניים והמצח שלך הם חלק מהפנים שלך. עם זאת, מתיחת פנים בפני עצמה פונה רק לשני שלישים התחתונים של הפנים – הלחיים וקו הלסת.

מדוע זה המקרה? זה נובע בעיקר מהבדלים באנטומיה. העור, השרירים והרקמות האחרות לאורך המצח וסביב העפעפיים נבדלים מאוד, וניתוחים קוסמטיים לכל אחד מהאזורים הללו דורשים מערך טכניקות שונה לחלוטין מאלו המשמשים במהלך מתיחת פנים.

מקובל כי מטופלים בוחרים להרים מתיחת עפעפיים, מתיחת מצח או מתאר צוואר במקביל למתיחת פנים, אך במקרים אלו, מנתח פלסטי יבצע למעשה שני פעולות שונות בניתוח אחד בודד. באופן דומה, מטופלים שרוצים להתייחס להזדקנות סביב העיניים והצוואר יכולים בדרך כלל להשיג את מטרותיהם באמצעות הרמת עפעפיים או מתיחת צוואר, ולא באמצעות מתיחת פנים.

 

פתרון לצוואר

שאיבת שומן בצוואר ,הליך זה משולב לעיתים קרובות עם ניתוח מתיחת פנים בכדי לחסל עודפי שומן המצטברים מתחת לסנטר. הליך זה עשוי להתאים לאנשים שרוצים להורידאת הסנטר הכפול. למועמדים הטובים ביותר יש רפיון מינימלי של עור הצוואר.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Close Menu